Sökning i systemet

Vi vill ge Er råd hur Ni kan snabbt orientera Er i vårt system:

Hur väljer jag objekt?

I övre delen av skärmen finns navigeringsmeny, som hjälper Er med orientationen. Välj destination och i huvudmenyn välj „Sökning“. Lämpligt objekt söker Ni på följande sätt:

Enligt kartanEnligt kravEnligt ort

Sökning enligt kartan – enkel och snabb. Klicka på vald ort i Kroatien eller Slovenien och badorter som vi erbjuder kommer att visas. Klicka på badorten och våra objekt visas.

Sökning enligt krav – rätt val för Er som har en klar föreställning om vistelseorten. Uppge alla nödvändiga uppgifter, tryck på Sök och systemet erbjuder objekt som bäst passar Era krav (föreställningar/önskemål).

Sökning enligt orten – lämplig för dem som redan känner till Kroatien eller Slovenien och vill se vårt erbjudande av konkreta orter. Klicka på orten och enstaka objekt visas.

Efter valet av objekt, klicka på fotografier eller objektets namn och Ni får detaljerad beskrivning. Ni får reda på tillgång, fotogalleri samt priser och kan beställa.