Croatia as never seen before Mer om oss »

Menu

Användbara länkar

Villa Albertina

VIP partner of Adria Databanka egen transport Luftkonditionering Grill vid huset Možnost zakotvení člunu Internet Lämplig för grupper av vänner Video

Why spend a holiday right here?

 • »
  Luftkonditionering mot avgift
 • »
  WiFi internet gratis
 • »
  Good place for stargazing and moon watching
 • »
  Grill till förfogande
 • »
  Possibility of using common washing mashine (for all units in property)
 • »
  Diskmaskin till förfogande
 • »
  Collecting of herbs
 • »
  Organisation of boat trips
 • »
  Smart TV

How far is the house from the sea and where to go to swim?

Objekt "Villa Albertina" is located ... m from the beach and from the sea as the crow flies 20 m. To give you a better idea of where you can swim, we went through our database of photos and based on GPS coordinates we have calculated the distances of the property from the nearby beaches.

The nearest beach

Fotka pláže
Klappersten strand Selca Puntinak distant 221 m
Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže Fotka pláže

How do we see it?

Surrounded by pine tree forest, heather and high-grown bushes of rosemary, the house stands out thanks to its attractive location in the Ružmarin Cove. The lower terrace is only 20 m away from the sea; a path through pine forest leads to pier suitable for sunbathing. Maestral breeze makes stay at the house and its surroundings very pleasant even in sultry heat. There are many swimming and sunbathing spots in the nearby, with a pine forest being a perfect place for relaxing, kids games or escaping heat. The pier and terraces offer one of the most beautiful views on the Makarska Riviera, Biokovo Mountain and island of Hvar. The house is ideal for sport enthusiasts, wind surfers, scuba divers, and especially those wishing to relax in nature, without being disturbed by noise or neighbours. Surfs and bikes can be stored in the shade of pine trees just next to the house. Most of the guests are coming back every summer - the house is perfect for groups of friends (around 14 persons), who knows each other and are keen to cook together.

We shot a video in this house, have a look!

Boende

unit_photo

Lägenhet APP 11+3

Max. 14 pers. | 6 bedrooms
5x unit_photo 1x unit_photo 3x unit_photo
sök period och pris »
Enhetens kod: 000-SD-OB-SR-1
: 1:a V, 2:a v
Placering 1:a V 2:a v,
Maximal personerantal 14
Rumantal 8
Typ av enhet Lägenhet,
Rökning förbjuden,
Logienhet är orienterad till mot havet, mot trädg, mot skogen
sovrum 1 x Dubbelsäng, 1 x Extrasäng, sk, sänglampor, nattduksbord, Utsikt mot havet, Room location: , spegel, bord, utsikt mot skogen, ,
kök frys, kylskåp, diskmaskin, mikrov, kaffebryggare, matvr, köksredskap, Room location: , ugn, glaskeramikhäll, kylsk
badrum tvättmaskin, badkar, WC, Room location: ,
WC WC, Room location: ,
vardagsrum sk, sittplats, TV, Room location: , bord,
terrass Room location: , solstolar, bord,
sovrum 1 x Säng, sk, sänglampor, nattduksbord, Room location: , utsikt mot trädg, spegel, Luftkonditionering, byr
sovrum 1 x Dubbelsäng, sk, sänglampor, nattduksbord, Room location: , utsikt mot trädg, spegel, Luftkonditionering, bord,
badrum dusch, WC, Room location: ,
WC WC, Room location: ,
terrass sittplats, Room location:
sovrum 1 x Extrasäng, 1 x Dubbelsäng, sk, sänglampor, nattduksbord, Utsikt mot havet, Room location: , spegel, Luftkonditionering, bord,
sovrum 1 x Dubbelsäng, sk, sänglampor, nattduksbord, Utsikt mot havet, Room location: , spegel, Luftkonditionering, bord, utsikt mot skogen,
Internet gratis, WiFi
sovrum 1 x Dubbelsäng, 1 x Extrasäng, sk, sänglampor, nattduksbord, Utsikt mot havet, Room location: , spegel, Luftkonditionering, bord, utsikt mot skogen,
Luftkonditionering mot avgift (se prislistan)
There is a sunbathing terrace with outdoor shower and store on the ground floor.There is a cooker with a glass ceramic hotplate (built-in with a hot-air oven) as well as portable cooker with a glass ceramic hotplate, 3 fridges with freezer, plenty of dishes and utensils for cooking in the shared kitchen on the first floor. A spacious terrace on the first floor is fully shielded. The one on the second floor is sielded only from a part.
Kvalita WIFI signálu v jednotlivých apartmánech nebo částech objektu se může lišit. Tato služba je zdarma a poskytuje ji majitel objektu.

You should not miss this information

OBS!

 • »
  There is a rental of scooters and boats in the Sumartin.

  The house has a total of 5 air conditioning units in 5 bedrooms on the first floor. These air conditioners have a common electricity meter. Air conditioning is paid at the end of the stay according to the real consumption read from the electricity meter for air conditioning (price is 1 kW / 1 Kn).

How did the other guests like it here?

5 / 5 (16 ratings)

starstarstarstarstar
 1. Hur nöjd var Du med semesterorten, kvalitet på tjänster och lokala stränder?
 2. Hur nöjd var Du med ägarens uppträdande och tjänster?
 3. Hur nöjd var Du med boendet, renheten och utrustningen av objektet? Vilka skillnader upptäckte Du mellan informationen på webbsidan jämfört med verkligheten på platsen?
1. starstarstarstarstar

Maximální spokojenost

2. starstarstarstarstar

Profesionální přístup

3. starstarstarstarstar

Dům byl zařízen k mojí spokojenosti.

Z. Balík (Czech Republic / 2023)
5.0 starstarstarstarstar
1. starstarstarstarstar

Hluční němci, ale za to vy nemůžete.

2. starstarstarstarstar

Objekt byl bez majitele. Předání bez připomínek.

3. starstarstarstarstar

Objekt čistý. Vybavení maximální.

Z. Balík (Czech Republic / 2022)
5.0 starstarstarstarstar
1. starstarstarstarstar

2. starstarstarstarstar

3. starstarstarstarstar

J. Ševčík (Czech Republic / 2021)
5.0 starstarstarstarstar
1. starstarstarstarstar

Letovisko klidné, pláž - opalovací molo pod domem pouze pro nás, paráda!

2. starstarstarstarstar

Paní Alba velice příjemná a milá paní, vysvětlila, poradila, zprostředkovala nám výlet lodí.

3. starstarstarstarstar

Ubytování pěkné, nově zrekonstruované, všude čisto a útulno, vybavení dostatečné. Informace z webu odpovídaly skutečnosti. Určitě se zase vrátíme.

L. Štencková (Czech Republic / 2020)
5.0 starstarstarstarstar

Děkujeme moc za krásný týden na Albertině. Byla jsem zde již počtvrté a opět jsem se došla k tomu, že Albertina je svojí polohou, krásným prostředím a celkovou atmosférou, kterou zde dotváří majitelka paní Alba, je pro mě nejlepší místo v Chorvatsku a že se sem chci zase brzy vrátit. Klid, soukromí, krásné koupání v průzračném moři, vůně borovic a bylin, cikády, divoké chorvatské skály - to vše v kombinaci s komfortem útulného domu - to je něco, čím je Albertina zcela jedinečná a neopakovatelná!!! Těšíme se na příště.

L., J., L. a O. Rozsívalovi (Czech Republic / 2019)
1. starstarstarstarstar

2. starstarstarstarstar

3. starstarstarstarstar

M. Božoň (Czech Republic / 2019)
5.0 starstarstarstarstar
1. starstarstarstarstar

Perfektni, soukrome molo primo pod domem

2. starstarstarstarstar

3. starstarstarstarstar

J. Čankyová (Czech Republic / 2019)
5.0 starstarstarstarstar
1. starstarstarstarstar

Na Albertině je klid a pohoda, spousta prostoru kolem domu - největším luxusem je borovicový háj přímo před domem, kde si můžete relaxovat ve stínu kdykoliv během dne.

2. starstarstarstarstar

Majitelka je velmi vstřícná, milá, dá tipy na zajímavé výlety, konktakty na prodejce domácích produktů, levné výlety lodí apod. ##

3. starstarstarstarstar

vše je v pořádku

Hana Hozova (Czech Republic / 2019)
5.0 starstarstarstarstar
1. starstarstarstarstar

Krásné místo, skvělé služby, čisto a vlídno!

2. starstarstarstarstar

Děkuji moc...Kateřina

3. starstarstarstarstar

Vše v naprostém pořádku. Dobře že se nemůže kouřit v celém objektu i jeho okolí :)

Kateřina B. (Czech Republic / 2018)
5.0 starstarstarstarstar

Když jsem téměř před 20ti lety objevila Albertinu, našla jsem dokonalé místo pro dovolenou s dobrými přáteli. Důkazem mého tvrzení je to, že se zde setkáváme stále. Naše životy se mění, přibylo nám dětí i vnoučat, ale lepší místo, kde se dá jen sedět na terase, občas sejít dolů na molo a vykoupat se v čistém moři, společně vařit i pařit, a pak pospávat pod borovicemi, jsme opravdu nenašli. Letos nám ho majitelka ještě vylepšila novou a krásnou kuchyní. :-)

Kateřina Dubská (Czech Republic / 2018)

Na Albertinu jezdím od roku 2000. Byla jsem tady už tolikrát, že si připadám, že sem jezdím na chatu. Chatu, která má výhled na moře, vůni borovic, šplouchání vlnek a usínání u cikád. Nikdy se mi neomrzí pohled z lesíku na protější Sumartin a vzdálenější Makarskou. Je to výhled k nezaplacení. Když si vezmu knihu do hamaky v lesíku, stejně se vždy přistihnu, že čtivo zůstane netknuté a já se nemůžu nabažit toho pohledu. Albertina je nadčasová vila a nádherně zapadá do okolí. Poskytuje dostatek stínu pro úkryt před sluníčkem, dostatek prostoru pro zábavu a hlavně je to jen pár kroků ke krásnému moři, které je čisté a klidné. Moc ráda se sem vracím i kvůli majitelce, která nám vždy pobyt zpříjemní povídáním o Brači, tipy na nejlepší nákupy a výlety, výbornou kuchyni.

Pavlína Kotchi (Czech Republic / 2018)

Projel jsem mnoho zemí a ubytoval se na mnoha místech, avšak žádné se mne tak příjemně nezhostilo jako Albertina. Paní majitelka je laskavá hostitelka a v tomto malebném místě a krásné vile nic nechybí.

Marek Štěpánek (Czech Republic / 2018)

Cítila jsem se zde, na své již druhé dovolené krásně... jako na návštěvě u milé, pohostinné chorvatské příbuzné, s hlubokou znalosti místních poměrů. Kombinace s pro mne nejpůvabnějším místem Chorvatska má blízko k ideálu.

Jana Kopřivová (Czech Republic / 2018)

V domě Albertina a v letovisku Selca jsem skoro "doma". Vůně borovic, rozmarýnů, máty ... a moře. Laskavá Alba mě provede domem na cikadami ozvučenou terasu, na mole spatřím fascinující kulisu Biokova a jsem ztracená...opět. Komu by to bylo málo, doporučují občas si přivstat na východ slunka. V ten moment vím, že jsem ve správný čas na správném místě.

V. Chrzová (Czech Republic / 2017)

Již po šesté krásná, klidná a pohodová dovolená ve vile Albertina, která je vhodná pro skupinu kamarádů naladěných na společnou notu. Dům je v příjemném stínu krásných borovic, moře na dosah. Koupaní je v zátoce a na mysu, hlavně bez lidí. Tenisové kurty a petanquové hříště pro sportovní vyžití jsou v nedaleké Selce. Možnosti výletů pěšky a na lodí po okolních ostrovéch jsme plně využili, včetně návštěv vinoték s místními produkty. Děkujeme a rádi se zase vrátíme!

Ivo Pospíšil (Czech Republic / 2017)
1. starstarstarstarstar

Letovisko úžasné, krásne a pokojné výborné na oddych.

2. starstarstarstarstar

Majiteľka apartmánu a jej služby - geniálne.

3. starstarstarstarstar

Kvalita, čistota objektu a vybavenie ubytovania perfektné. Neboli žiadne rozdiely medzi webom a skutočnosťou. Vrelo odporúčam výborná destinácia, krásne čisté more stvorené na šnorchlovanie a výborný relax. Určite sa ešte vrátime.

V. Bédiová (Slovakia / 2016)
5.0 starstarstarstarstar

Where can you find the accommodation?

How to book your stay?

You can book your stay by paying an advance payment of 50% of the total price. You will pay the remaining 50% 45 days before your stay. You can pay by card, bank transfer, vouchers, or for example by an employee benefits.

Take a look at the summary information about the property and its surroundings

Objektets kod: 000-SD-OB-SR
Specialerbjudande gäller för terminer till: året runt
Specialerbjudande gäller för terminer från: året runt
Objektläge: Objektets läge lämplig ocks
Trafik: Egen
Ankomst till objekt från huvudvägen: p
Ankomst till objekt med bil: bra
Parkering: ja, vid huset, ,
Objektets kod: 000-SD-OB-SR
Specialerbjudande gäller för terminer till: året runt
Specialerbjudande gäller för terminer från: året runt
Objektläge: Objektets läge lämplig ocks
Trafik: Egen
Ankomst till objekt från huvudvägen: p
Ankomst till objekt med bil: bra
Parkering: ja, vid huset, ,
Avstånd från havet: 20 m
Avstånd från strand: 20 m
Strandtyp: solbrygga, stenig
Ägare i objekt: inte närvarande
Erbjudna tjänster: boende i privathet
Tillgänglig från: 01.06.2024
Tillgänglig till: 15.10.2024
Ankomst och avresa: vilken dag som helst s
Lämplig för: semester för en grupp vänner, semester i naturens lugn och ro, familjesemester, lämplig för barn
Möjligt att låna: gratis, solstolar, ,
Uppehåll med hundar: inte till
Uppvärmning: Ja
Språkkunskap: engelska, tjeckiska, kroatiska
Hemgjorda produkter: ja, hemgjort vin, Ägaren ger r, olivolja, prošek
Sängkläder: 1 g i veckan
Handdukar: erbjuds inte av ägarna - vi rekommenderar att ta med själv
Toalettpapper: erbjuds inte av ägarna - vi rekommenderar att ta med själv
grill: Ja
Utomhusdusch: vid huset
Närmaste affär: 3 km, ,
Närmaste telefonhytt: 1 km
Närmaste posten: 3 km
Närmaste växelkontor: 3 km
Avstånd från första hjälpen: 3 km
Avstånd från sjukhuset: 39 km
Närmaste bensinstation: 1500 m
Närmaste kafé: 1 km
Närmaste bageri: 3 km
Närmaste kiosk: 3 km
Avstånd från flygplatsen: 12 km
Avstånd från färjehamn: 3 km
Avstånd från frisör: 3 km
Avstånd från kosmetikasalong: 3 km
Närmaste idrottsplats: 3 km
Möjlighet till nöje: Cultural summer in the Selca in 7th and 8th month. Celebrions of the city's protectors: 24.6., 16.7., 2.8. with dancing. Croatia Rediviva - an annual competitions of poets from all over Croatia. The Brač Run in the middle of June - the most beautiful panoramatic run in Croatia. , bowling, kafé, konoba, kulturfestligheter, sommarfestligheter, Water sports
Förankring av egen båt: Ja
Är utrustad med internet: Ja
Missa inte: There is a rental of scooters and boats in the Sumartin.

The house has a total of 5 air conditioning units in 5 bedrooms on the first floor. These air conditioners have a common electricity meter. Air conditioning is paid at the end of the stay according to the real consumption read from the electricity meter for air conditioning (price is 1 kW / 1 Kn).

Rekreationsmöjligheter: cykelleder i närheten
Avstånd från skog: Ja
Slutstädning: mot avgift
Possibility of using common washing mashine (for all units in property): , på förfrågan, gratis
: Ja
Property is accessible by car: by regular car
Distances are approximate and the value can vary.

These houses may also be interesting

I den här sektionen visar systemet ytterligare objekt direkt i den valda semesterorten eller hela kustområdet som bäst matchar Dina valda kriterier.

Fotka objektu
Lägenhet Ruzmarin>
Avstånd till objektet: 60 m
Fotka objektu
Lägenheter 3298-4214>
Avstånd till objektet: 34.1 km
Fotka objektu
Stenhus 1355-3709>
Avstånd till objektet: 27.5 km
Fotka objektu
Holiday home Bepina>
Avstånd till objektet: 32.4 km